Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Свистунівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04337191) був реорганізований і увійшов до складу Сватівської громади

Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Рішення про встановлення ставок единого податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік

СВИСТУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СВАТІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

СОРОК ШОСТА СЕСІЯ

21 червня 2019 року

с.Свистунівка                                                                                     46/1

Про встановлення  ставок  єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік

на території Свистунівської сільської ради.

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись положеннями статей 291- 300 Податкового кодексу України, пунктом  24 статті  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою наповнення сільського бюджету, сесія Свистунівської сільської ради ВИРІШИЛА:

1.Встановити і затвердити ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2020 рік на території Свистунівської сільської ради Сватівського району Луганської області відповідно до Положення  (Додаток 1).

2.Контроль за правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати до сільського бюджету місцевих  податків здійснюється Сватівською об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Луганській області.

3. Оприлюднити дане рішення   на офіційному сайті Свистунівської сільської ради http://svystunivka.rada.org.ua та інформаційному стенді сільської ради.

4. Повідомлення про оприлюднення прийнятого регуляторного акту розмістити в районній газеті «Новини Сватівщини»

5.Дане  рішення  набирає чинності з 01.01.2020 року.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                               Ю.ПОЗДНЯКОВ

до рішення 46/1 сесії

Свистунівської сільської

ради 7 скликання від 21.06.2019року

ПРО ОПОДАТКУВАННЯ ЄДИНИМ ПОДАТКОМ

1.Платників єдиного податку (далі – податок) визначено  статтею  291 Податкового кодексу України.

2. Порядок визначення доходів та їх склад для платників єдиного податку першої – третьої групп визначено статтею 292 Податкового кодексу України.

3.Об’єкт та база оподаткування для платників єдиного податку четвертої групи визначено статтею 292 -1Податкового кодексу України.

4. Ставки єдиного податку визначаються статтею 293 Податкового кодексу України.

5.Податковий період для платників единого податку визначено статтею 294 Податкового кодексу України.

6. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку визначено статтею 295 Податкового кодексу України.

7. Ведення обліку і складання звітності платниками єдиного податку визначено статтею 296 Податкового кодексу України.

8. Особливості нарахування, сплати та подання звітності визначено статтею 297 Податкового кодексу України.

9. Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, або відмови від спрощеної системи оподаткування визначено статтею 298  Податкового кодексу України.

10. Порядок реєстрації та анулювання реєстрації платників єдиного податку визначено статтею 299 Податкового кодексу України.

11. Відновідальність платника єдиного податку визначено статтею 300 Податкового кодексу України.

Додаток 1.1

до Положення про оподаткування

єдиним податком

Ставки єдиного податку на 2020 рік