Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Свистунівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04337191) був реорганізований і увійшов до складу Сватівської громади

розпорядження голови сільської ради березень

СВИСТУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

26 березня 2019року                     с. Свистунівка                              № 17

Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2019 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014р. №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами від 29.12.2018р. №1209, рішення сесії Свистунівської сільської ради Сватівського району Луганської області № 41/1 від 21.12.2018р. «Про місцевий бюджет на 2019 рік» (з урахуванням внесених змін):

1. Внести змінидо паспорту бюджетної програми на 2019 рік (паспорт додається) по Свистунівській сільській раді Сватівського району Луганської області в розрізі наступних кодів програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (далі – КПКВКМБ):

- КПКВКМБ 0110150 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад;

2.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                                  Ю.Поздняков

Погода в Україні

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування